U18 slaví vítězství nad pražským soupeřem TEMPO Praha!

U18 v druhé půli vyrovnala hru a dokázala zvítězit nad pražským soupeřem TEMPO Praha 1:0!

Domácí byli první poločas lepší na míči a přehrávali nás v důrazu a tak jsme byli donuceni hrát v nižším bloku. Dopředu jsme se těžko dostávali kombinací, ale přesto jsme dokázali v několika situacích vytáhnout presink a zahrozit po zisku.

V druhé půli jsme vyrovnali hru a dokázali být v útoku více nebezpeční a vytvořili si několik standartních situací, po jedné z nich nejprve Marek Svatý orazítkoval břevno a po druhé se z dorážky prosadil Čejchan. Nutno říct, že domácí měli také velkou šanci, ale tentokrát se štěstíčko přiklonilo k nám. Poslední část utkání musel ze hřiště po druhé žluté Duštíra. Závěr jsme kvalitním týmovým výkonem zvládli. Domácím nepomohlo ani šestiminutové nastavení a lehká podpora sudích. Za přístup a bojovnost všech hráčů si odvážíme cenné vítězství s aspirantem na postup.

FA Jablonec - TEMPO PRAHA 1:0 (0:0)

Sestava U18: Vorel – Holý, Klucký, Svatý M., Duštíra - Conway (55. Horňáček), Nguyen , Samodeyko (66. Čejchan), Rubeš – Svoboda (55. Hanuš), Sirůček