U12 je tento víkend bohužel bez výhry

Hořký konec zažili kluci z U12, kteří celý zápas makaly, ale individuální chyby je nakonec stály vítězství a s celkem FK Pardubice prohráli 3:8.

Ve třetím Jarním kole nás čekal tým Akademie Pardubice. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a nebojácně. Vstřelili jsme první branku a soupeře tak zaskočili. Vzápětí jsme mohli skóre zvýšit, avšak v tom nám zabránila tyčka. Poté jsme udělali několik individuálních chyb a to nás stálo obdržení branek, které nás srazily dolů. Myslím si, že za předvedenou hru, aktivní hru a snahu kombinovat, byl pro nás výsledek krutý.

,,Kluci si vzali ponaučení z minulého zápasu a na hřišti jsem viděl kluky, tak jak je znám a chtěl bych vidět pořád. Ze zápasu jsme odjeli se vztyčenou hlavou. Soupeři děkujeme za kvalitní zápas a gratulujeme." Chválí kluky trenér Jiří Mašek.

FA Jablonec U12 - FK Pardubice 3:8 (1:3, 1:2, 1:3)

Sestava FA Jablonec U12: Pecher – Szabo, Netuka, Kavan, Štovíček, Hájek, Tůma, Stránský, Pavlata,Hádek, Tulak, Opočenský, Helcelet, Kobrle

Author Redakce